Barevné podzimní putování

srdečně vás zveme na relaxačně procházkově tanečně meditačně tvořivé setkání

20. - 23. října 2022

Když se podzim vydaří tak je to vlastně nejpestřejší a nejbarevnější období roku. Gejzír odstínů snad všech existujících barev, které vytrysknou po horkém létě jako ohňostroj na oslavu hojnosti a sklizně a naplní nás radostí a hřejivými barvami před temnější a méně barevnou zimou.

Venku v přírodě

Čeká nás cesta nádhernými lesy Roverských skal a nejbližšího okolí, kde půjdeme cestou i necestou, lesem i loukami a tajnými pěšinkami vřesem a borůvčím. Navštívíme několik vyhlídek, magické místo s tančícími duby a naše putování vyústí v cestu na posvátnou horu.
Naše putování jsou o vědomém pohybu a pobytu v přírodě a také o relaxaci pohybem. Odpočívat při chůzi, józe a tanci je pro nás přirozené stejně jako si dát odpoledne šlofíka:-)

terapie barvami

Barvy tu nejsou jen pro potěchu oka, ale zároveň nám mohou oblažit zrak a srdce svojí pestrostí a různými esencemi, které přináší. Každá barva má určitou vibraci a frekvenci a není náhoda, kterou barvu máme rádi nebo naopak neradi, či kterou barvou se obklopujeme nebo nosíme na sobě. Každá barva vyzařuje náš postoj, náladu nebo potřebu doplnění určité esence v životě. Z naší zkušenosti je pak podzimní barevná příroda asi nejlepší na léčení a hraní si s barvami v přirozené podobě. Pojďte s námi putovat barvami podzimu a vědomě si vychutnat všudypřítomné barvy a nádherné vlídné podzimní světlo i tajemné podzimní mlhy s jejich pohádkovou atmosférou. Uvolnit se, vychutnávat si ticho a klid lesa, který nám snadno a rychle může pomoci se vrátit sami k sobě a rozpustit se v přítomnosti.

je to pro mě?

Putování je vhodné především pro ty z vás, kteří jste celý týden někde uvnitř nebo v kanceláři, na rušném místě mezi lidmi a potřebujete si oddechnout v komorní skupince. A určitě i pro ty, co rádi tráví čas venku a chtějí vyzkoušet něco nového - podívat se na přírodu okolo trochu jinými očima.

Na akci bude i dostatek prostoru pro sebe a své spočinutí. Je dobré být aspoň trochu v kondici, budeme několik hodin venku.

ticho a klid

Během cesty bude dostatek prostoru na pobyt v tichu a zároveň i na zajímavé povídání v souvislostech o přírodě, bylinkách a léčivém pohybu a vždy je bonusem i vzájemná inspirace a sdílení zkušeností z mnoha směrů a oborů. Máme pro vás též připravené několik hravých cvičení na rozšiřování smyslového i mimosmyslového vnímání s principy Lesní mysli.

co všechno je putování?

Hlavní součástí putování Kokořínskem je pobyt v přírodě a putování po překrásných zákoutích i vyhlídkách Kokořínska. Součástí putování je i každodenní ranní cvičení/jóga, jeden taneční večer, dobré jídlo a tvoření dle aktuálních požadavků skupiny nebo dle aktuální nabídky lesů a luk v okolí.

při putování v barvách podzimu vás doprovodí

Lada Svobodová

průvodkyně

Baví mě hledat další a další možnosti jak žít v radosti a hojnosti, v souladu s přírodou a cestou své duše, v souladu s tím, kým jsem právě teď.

Stáňa Šálková

organizace a tvoření

Ráda organizuji akce a tvořím. Tvořím v kuchyni, u šicího stroje, na zahradách a pokaždé jinak – baví mě improvizovat a kombinovat nové. 

Adéla Inak

jóga a tanec

Pracuji s tělem ve všech jeho formách… učím se, jak být vnímavější vůči sobě i svému okolí, jak praktikovat a být v souladu s tím, co je tady a teď..

Místa a barvy které s námi můžete zažít

…závoje z listí v prastaré krajině, která ještě dýchá kouzlem dávných časů, kdy lidé byli součástí přírody a příroda zase součástí nás

Č.K.D.

aneb často kladené dotazy

Budeme v pronajaté roubence buď  v Újezdě u Jestřebí nebo v Heřmánkách u Dubé. Ubytování ještě ladíme.

Přibližně 10-15 km, podle počasí, aktuálního naladění skupiny atp.

Tak, jak si budete přát 🙂

Před akcí vám pošleme seznam toho, co by se vám mohlo hodit. Je to ve stručnosti běžné vybavení do přírody, krabičky na jídlo (lépe více krabiček různých velikostí), láhev na pití a dovnitř karimatka na cvičení.

Ano, kratší akce jsou aktuálně kurzy se zahradní tématikou. Připravujeme i kratší „ochutnávkové“ putování. Nechte nám ideálně svůj mail, pak budete dostávat info o všech našich akcích.

chci taky putovat

a objevovat barvy podzimního Kokořínska 20. - 23. 10. 2022